Жіноча сумочка на широкому ремені сумка чорна натуральна замша+кожзам

920 ₴
- В наявності
- Код: 0595-1-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка на широкому ремені сумка чорна натуральна замша+кожзам
Розміри сумки:22х17х7см
Довжина ременя 125 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 920 ₴









