Жіноча сумочка через плече стильна крос-боді сумка чорна

990 ₴
- В наявності
- Код: 5039-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка через плече стильна крос-боді сумка чорна
Розміри сумки: 26х19х7см
Довжина ручки – 58см
Довжина ременя 149 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
На клапані та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 540 мм |
| Довжина плечового ременя | 1490 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴







