Невелика жіноча сумочка на широкому ремені сумка молочна екошкіра

970 ₴
- В наявності
- Код: D404-4-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумочка на широкому ремені сумка молочна екошкіра
Розміри сумки: 24 х 18,5 х 11 см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 970 ₴





