Жіноча велика сумка 2в1 красива модна світло-бежева екошкіра

995 ₴
- В наявності
- Код: 77195-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка 2в1 красива модна світло-бежева екошкіра
Розміри сумки: 30х25х11см
Довжина ручок - 33см
Довжина ременя 137см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень –1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1370 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 995 ₴






