Жіноча чорна сумка клатч на ремінці сумочка натуральна замша+екошкіра

995 ₴
- В наявності
- Код: 79626-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка клатч на ремінці сумочка натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки: 23х15х6см
Довжина ременя 125 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 995 ₴









