Жіноча велика сумка стьобана містка стильна моко плащівка

490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5163-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка стьобана містка стильна моко плащівка
Розміри сумки:40х34х12см
Висота ручок – 20см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – плащівка
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 490 ₴




