Модна жіноча сумка на плече молодіжна чорна екошкіра

820 ₴
- В наявності
- Код: 0583-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумка на плече молодіжна чорна екошкіра
Розміри сумки:32х16х7см
Висота ручок – 20см
Без длинного ремня
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 820 ₴







