Жіноча шкіряна сумка валізка через плече коричнева натуральна замша + шкіра

1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0549-980/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка валізка через плече коричнева натуральна замша + шкіра
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші та натуральної шкіри. У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині кишеня для телефона та внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 18 см, ширина — 27 см, глибина — 13 см.
У комплекті тканинний ремінь завдовжки 125 см, завширшки 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 400 ₴







