Жіноча сумка-шопер велика стильна чорна екошкіра

975 ₴
- В наявності
- Код: 66001-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер велика стильна чорна екошкіра
Розміри сумки: 46х29х11см
Висота довгих ручок – 36см
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень – 1
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 360 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 975 ₴









