Жіноча сумка кросбоді комбінована червона натуральна замша+екошкіра

960 ₴
- В наявності
- Код: D385-4/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді комбінована червона натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки23х17х7см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 2
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 960 ₴









