Жіноча сумочка через плече крос-боді сумка з металевою планкою чорна

890 ₴
- В наявності
- Код: 5544-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка через плече крос-боді сумка з металевою планкою чорна
Розміри сумки:18х26х11см
Довжинаа ручки – 58см
Довжина ременя 138 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Позаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 890 ₴









