Містка жіноча сумка саквояж модна міська шопер жовта з чорним шкірзам

850 ₴
- В наявності
- Код: 0235-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка саквояж модна міська шопер жовта з чорним шкірзам
Розміри сумки:35х28х15см
Довжина ременя 110 см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 1
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴





