Велика жіноча сумка формату А4 містка зручна жовта з чорним шкірозамінник

750 ₴
- В наявності
- Код: 0577-7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формату А4 містка зручна жовта з чорним шкірозамінник
Розміри сумки: 47х27х12см
Висота ручок – 22см
Без довгого ременя.
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴


