Жіноча сумка валізка з двома ременями біла шкірозамінник

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3781-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка з двома ременями біла шкірозамінник
Розміри сумки: 25х18х12см
Довжина ременя зі шкірзаму - 136см
Довжина текстильного ременя 117 см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 2
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 850 ₴




