Маленька лакова жіноча сумка на широкому ремені сумочка стильна сіра екошкіра

890 ₴
- В наявності
- Код: D246-1-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька лакова жіноча сумка на широкому ремені сумочка стильна сіра екошкіра
Розміри сумки: 20х14х10см
Довжина ременя 145 см
Характеристики:
Матеріал –лакова екошкіра
Кількість відділень – 3
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 890 ₴









