Жіноча сумка квадратна формат А4 містка чорна натуральна замша+екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92712-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка квадратна формат А4 містка чорна натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки: 32х28х12см
Довжина ременя 127 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 880 ₴









