Жіноча сумочка через плече з клапаном сумка клатч бежева екошкіра

830 ₴
- В наявності
- Код: 73331-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка через плече з клапаном сумка клатч бежева екошкіра
Розміри сумки: 22х14,5х7см
Знімний гаманець 9 х 9 см
Довжина ременя 127 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх карманів
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 830 ₴






