Велика жіноча сумка на плече міська модна шопер жовта шкірозамінник

850 ₴
- В наявності
- Код: 0572-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка на плече міська модна шопер жовта шкірозамінник
Розміри сумки: 31х29х12см
Висота ручок – 17см
Довжина ременя 90 см
Характеристики:
Матеріал – шкірозамінник
Кількість відділень – 1
Попереду і ззаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 850 ₴




