Жіноча сумка кросбоді на широкому ремені сумочка красива темна пудра шкірозамінник

790 ₴
- В наявності
- Код: 0529-8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді на широкому ремені сумочка красива темна пудра шкірозамінник
Розміри сумки: 24х18х9см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – шкірозамінник
Кількість відділень – 1
Попереду і ззаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темна пудра |
- Ціна: 790 ₴



