Велика жіноча сумка формат А4 із широкими ручками чорна рептилія екошкіра

760 ₴
- В наявності
- Код: 0571-11
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 із широкими ручками чорна рептилія екошкіра
Розміри сумки: 40х27х13см
Висота ручок 26 см
Без довгого ременя
Характеристики:
Матеріал – екошкіра з тисненням рептилія
Кількість відділень – 1
Ззаду кишеня на блискавці, з боків відкриті кишеньки
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 760 ₴







