Спортивна жіноча сумка-бочонок дорожня містка бежева екошкіра

640 ₴
- В наявності
- Код: 5174-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна жіноча сумка-бочонок дорожня містка бежева екошкіра
Розміри сумки: 40х22х20см
В комплекті довгий регульований ремінь
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
2 зовнішні кишені
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 640 ₴






