Велика жіноча сумка формат А4 міська модна моко рептилія екошкіра

750 ₴
- В наявності
- Код: 0483-480/14
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 міська модна моко рептилія екошкіра
Розміри сумки:41х29х12см
Висота ручок 26см
Без довгого ременя
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 750 ₴




