Жіноча сумка валізка з двома ременями невелика сумочка красива жовта шкірозамінник

830 ₴
- В наявності
- Код: D611-520/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка з двома ременями невелика сумочка красива жовта шкірозамінник
Розміри сумки: 27х18х13см
Довжина текстильного ременя 105 см.
Довжина ременя зі шкірзаму 130 см
Характеристики:
Матеріал – шкірозамінник
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 830 ₴









