Шкіряна жіноча сумка з двома ременями стильна під рептилію чорна натуральна шкіра

1 590 ₴
- В наявності
- Код: D687-1/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка з двома ременями стильна під рептилію чорна натуральна шкіра
Розміри сумки: 29х26х12см
У комплекті 2 ремені, шкіряний - 130 см, та текстильний - 80см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра з тисненням під рептилію
Кількість відділень – 3, середнє на блискавці, бічні на магнітах
Без зовнішніх карманів.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 590 ₴









