Жіноча сумка клатч через плече шкіряна середня коричнева натуральна шкіра

1 550 ₴
- В наявності
- Код: D373-1-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч через плече шкіряна середня коричнева натуральна шкіра
Розміри сумки: 28х17х10см
Довгий ремінь 130 см
Довжина ручки - 56см
Характеристики:
- Матеріал – Натуральна шкіра з тисненням під рептилію
- Кількість відділень -3
- 1 зовнішня кишеня ззаду
Відправка Наложеним платежем Новою поштою за передоплатою 150 грн
Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 560 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 550 ₴






