Жіноча сумка формат А4 велика модна бежева екошкіра

980 ₴
- В наявності
- Код: D705-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка формат А4 велика модна бежева екошкіра
Розміри сумки: 35х29х13см
Довжина ременя 138 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴





