Невелика жіноча сумка красива сумочка через плече бежева екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: D394-1-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка красива сумочка через плече бежева екошкіра
Розміри сумки: 25 х 18,5 х 9 см
Довжина ременя 128 см
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень – 1
Три зовнішніх кишень.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 790 ₴






