Жіноча сумка-бочонок зручна сумочка рептилія темно-бежева екошкіра

820 ₴
- В наявності
- Код: 0570-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-бочонок зручна сумочка рептилія темно-бежева екошкіра
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Новинка!
Гарна жіноча сумка-бочонок, виготовлена зі структурного шкірозамінника ззаду й екошкіри з тистненням під рептилію спереду. Сумочки мають один відділ із підкладкою, всередині відкрита кишеня та кишеню на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 21 см, ширина — 32 см, глибина — 19 см.
У комплекті знімний ремінь завдовжки 135 см
Зроблено з любов'ю в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-бежевий |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 820 ₴


