Жіноча сумка середнього розміру красива сумочка з ручкою чорна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7772-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру красива сумочка з ручкою чорна екошкіра
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладна платеж за передоплатою 150 грн.
Лаконічна сумочка середнього розміру — те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виготовлена з якісної екошкіри, має одне відділення з підкладкою на блискавці, додатково закривається на клапан, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Ззаду та під клапаном кишеня на блискавці.
- Довгий знімний ремінь 145 см.
- Коротка ручка — 53 см
- Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина 27 см, глибина — 9 см.
- Виробництво Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 880 ₴






