Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені кросбоді бежева натуральна шкіра

990 ₴
- В наявності
- Код: D379-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені кросбоді бежева натуральна шкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка, виготовлена з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. У сумочки два відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці. У комплекті довгий знімний ремінь на карабинах.
Розміри сумочки:23 х 15 х 10 см. Довжина ременя 145 см.
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 990 ₴









