Жіноча сумка кросбоді сумочка клатч невелика бежева екошкіра

795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77695-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді сумочка клатч невелика бежева екошкіра
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладна платеж за передоплатою 150 грн.
Сумочка виготовлена з якісної екошкіри, має три відділення з підкладкою на блискавці, середнє відділення додатково закривається на блискавку. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Ззаду кишеня на блискавці.
- Розміри сумочки: висота — 18 см, ширина внизу — 25 см, ширина вгорі — 22,5 см, довжина короткої ручки — 53 см, довжина ремінця — 129 см.
- Виробництво Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1290 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 795 ₴








