Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка чорна замша + кокоса

930 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0704-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка чорна замша + кокоса
Вирушаємо Новою й Укрпошта
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічної прямокутної форми — ідеальний варіант як повсякденна офісна сумка. Сумка виготовлена з натуральної замші та якісної турецької екошкіри. Має три відділення під одним на блискавці з підкладкою, всередині дві відкриті кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Дві ручки и знімний ремінь.
Розміри сумочки: 33,5 х 24 х 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 930 ₴








