Жіноча сумка кросбоді сумочка через плече коричнева замша + кожзам

895 ₴
- В наявності
- Код: 0388-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді сумочка через плече коричнева замша + кожзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натральної замші та якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Два відділення на магнітах. Усередині кожної кишені.
Розміри сумочки: 24 см ширина по дну, 20 см висота, 10 см глибина. Довжина ременя 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 895 ₴


