Жіноча сумка через плече молодіжна кросбоді бордова шкірзам

880 ₴
- В наявності
- Код: 0555-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече молодіжна кросбоді бордова шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель із двома ручками та довгим ремінцем. Виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Довжина ремінця — 135 см
Розміри сумочки: 30 см ширина, 25 см висота, 13 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 880 ₴


