Жіноча сумка середня темна пудра натуральна замша + кожзам

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0554-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середня темна пудра натуральна замша + кожзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж із передоплаття 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші та структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: середнє з підкладкою на блискавці, і два бічні на магнітах. Усередині середнього відділення відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина — 27 см, глибина — 11 см.
У комплекті знімний тканинний ремінь завдовжки 130 см і коротка ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темна пудра |
- Ціна: 780 ₴



