Жіноча сумка валізка з двома ременями із заклепками чорна екошкіра

830 ₴
- Немає в наявності
- Код: D355-595/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка з двома ременями із заклепками чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 17 см, ширина — 23 см, глибина — 10 см.
Довжина тканини 127 см, довжина ременя з екошкіри 133 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chinet |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 830 ₴








