Жіноча сумка валізка молодіжна стильна біла екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: D384-1-530/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка молодіжна стильна біла екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 16 см, ширина — 23,5 см, глибина — 10 см.
Довжина ременя 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 850 ₴






