Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична стильна біла екошкіра

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: D371-1-595/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична стильна біла екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної глянсової екошкіри. У сумочки три відділення під однією блискавкою, середнє додатково закривається на блискавку. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 19 см, ширина — 26 см, глибина — 5 см.
У комплекті знімний ремінь 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 980 ₴








