Жіноча сумка через плече невелика сумочка стильна молочна екошкіра

1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: D370-725/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече невелика сумочка стильна молочна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки два відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Спереду та ззаду кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина внизу 23 см, висота 17,5 см, глибина 7 см
- Максимальна довжина ременя 150 см.
- Знімна монетниця діаметром 10 см.
Якість ЛЮКС!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 060 ₴







