Маленька жіноча сумка на широкому ремені сумочка модна молочна екошкіра

825 ₴
- В наявності
- Код: D405-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка на широкому ремені сумочка модна молочна екошкіра
Розміри сумки: 22х18х8см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 825 ₴








