Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична світло-бежева екошкіра

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: D287-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична світло-бежева екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної приємної на дотик екошкіри. У сумочки три відділення з підкладкою під однією блискавкою. Середнє відділення додатково закривається на змійку. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 16 см, ширина — 25 см, глибина — 7 см.
У комплекті знімний широкий ремінь, довжина 135 см. Довжина ручки 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Світло бежевий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 660 ₴







