Жіноча сумка валізка на широкому ремені гарна чорна екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7574-600/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка на широкому ремені гарна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з якісної екошкіри. У сумочки два основних відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеня для телефону та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 17 см, ширина 22 см, глибина – 7см.
Довжина ременя 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 890 ₴




