Жіноча лакова каркасна сумка ділова бежева екошкіра

1 165 ₴
- В наявності
- Код: D688-865/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча лакова каркасна сумка ділова бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика!
Красива жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми - ідеальний варіант як класична офісна сумка. Сумка виконана з лакової екошкіри. Має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, кишеньки під телефон та ключі.
Позаду кишеня на блискавці.Плечовий ремінь у комплекті.
Розміри сумочки: 28 х 23 х 11 см.
Довжина ременя 125 см. Висота ручок 16см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 165 ₴








