Жіноча шкіряна сумка квадратна чорна рептилія натуральна шкіра

1 580 ₴
- В наявності
- Код: D685-1220/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка квадратна чорна рептилія натуральна шкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумка лаконічної квадратної форми, виконана з натуральної шкіри з тисненням рептилія. Сумка має одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків відділення на магніті. Попереду кишенька на кнопці-магніті.
У комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 30 см ширина, 27 см висота, 12 см глибина. Довжина ремінця - 130 см
Висота ручок 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 580 ₴









