Жіноча сумка через плече середнього розміру стильна чорна екошкіра

690 ₴
- Немає в наявності
- Код: D366-415/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече середнього розміру стильна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумочка зі стразами. Виконана з якісної м'якої на дотик екошкіри. Сумочка має один відділ з підкладкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеню на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 18см, ширина по дну - 24см, бік - 10 см.
Довгий ремінь - 140см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 690 ₴






