Жіноча сумка через плече шкіряна чорна натуральна шкіра

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: D357-1-790/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече шкіряна чорна натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна сумка на 3 відділення. Виконана з натуральної шкіри з тисненням під рептилію. Сумочка на 3 відділи з підкладкою під однією блискавкою. Середнє відділення додатково закривається на блискавку. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 21см, ширина по дну – 29 см, глибина – 10см
Довжина короткої ручки 55 см.
Знімний ремінь - 122 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 050 ₴








