Жіноча сумка на плече з клатчем чорна натуральна замша+шкірзам

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2010-420/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на плече з клатчем чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з натуральної замші структурного і якісного шкірозамінника. У сумки один основний відділ на блискавці. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець з ланцюжком можна пристібати як до сумці так і до косметичці. Фурнітура золото.
Розміри сумки: 30 см ширина, висота 25 см
Розміри клатча: 18 ширина, висота 14
Довжина ремінця - 100 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
- Ціна: 950 ₴





