Жіноча сумка комбінована коричнева натуральна замша+шкірзам

920 ₴
- В наявності
- Код: 0554-570/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка комбінована коричнева натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші попереду таструктурного шкірзаму ззаду. У сумочки три відділи: середнє з підкладкою на блискавці, та два бокових на магнітах. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 20 см, ширина 27 см, глибина – 11см.
У комплекті широкий тканинний знімний ремінь довжиною 130 см, та коротка ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 920 ₴






