Жіноча сумка валізка з двома ременями сумочка бордова шкірзам

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0268-520/9
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка з двома ременями сумочка бордова шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки два основних відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеню для телефону та внутрішню кишеню на блискавці. На лицьовій та зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 18 см, ширина 27 см, глибина – 13см.
У комплекті два ремені, один із шкірозамінника довжиною 105 см, другий широкий тканинний знімний ремінь довжиною 100 см, шириною 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 890 ₴



