Жіноча стьобана сумка середня сумочка через плече чорна екошкіра

1 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80039-700/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стьобана сумка середня сумочка через плече чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка чемоданчик - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з стьобаної екошкіри. Має два відділення під двома блискавками, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь знімний 150 см.
Розміри сумочки: висота – 15,5 см, ширина 23,5 см, глибина – 11см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 020 ₴







